نمایش 1–12 از 140 نتیجه

سالت آب نبات میوه‌ای دینرلیدی Dinner Lady Sweet Fusion

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین آب نبات میوه ای  Sweet Fusion تولید شده توسط دینرلیدی Dinnerlady ، یک جویسِ نیکوتین بالا جهت استفاده

سالت آبنبات لیمویی DINNER LADY LEMON SHERBET

تومان ۲۶۰,۰۰۰
با انتخاب سالت نیکوتین آبنبات لیمو ، طعمی ترش و شیرین را به همراه خنکی نعناء می‌توانید تجربه کنید. این سالت را می‌توانید از نمایندگی رسمی دینر لیدی DINNER LADY در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید.

سالت بازوکا تمشک آبی BAZOOKA BLUE RASPBERRY

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین تمشک آبی ، دارای طعمی بسیار مطلوب از تمشک آبی تازه است که برای دوست داران طعم های تکی و به خصوص میوه ای ، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

سالت بازوکا تمشک آبی یخ BAZOOKA BLUE RASPBERRY ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین تمشک آبی یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از تمشک آبی تازه و خنک است که برای طرفداران سالت های خنک و میوه ای بسیار رضایت بخش می باشد.

سالت بازوکا توت فرنگی BAZOOKA STRAWBERRY

تومان ۲۶۰,۰۰۰
در ویپینگ سالت نیکوتین توت فرنگی ، طعم فوق العاده ملایم و میوه ای از توت فرنگی تازه، حس خوبی را برایتان بوجود می آورد.

سالت بازوکا توت فرنگی یخ BAZOOKA STRAWBERRY ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین توت فرنگی یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از توت فرنگی شیرین و تازه به همراه خنکی یخ است. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت بازوکا سیب سبز BAZOOKA GREEN APPLE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین سیب سبز ، دارای طعمی بسیار فوق العاده از سیب سبز ترد و تازه است که برای دوست داران طعم های تکی سالت گزینه بسیار مناسبی می باشد.

سالت بازوکا سیب سبز یخ BAZOOKA GREEN APPLE ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین سیب سبز یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از سیب سبز و ترش تازه به همراه خنکی یخ می باشد و برای دوست داران طعم های میوه ای و سرد سالت، گزینه بسیار مطلوبی می باشد. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت بازوکا هندوانه یخ BAZOOKA WATERMELON ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین هندوانه یخ ، دارای طعمی بسیار خنک و میوه ای می‌باشد. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت بی ال وی کی آناناس یخ BLVK PINEAPPLE ICE SALT PLUS

تومان ۲۴۵,۰۰۰
اگر از علاقه مندان به ویپینگ طعم های خنک و خاص هستید ، با انتخاب سالت آناناس یخ بی ال وی کی تجربه ای حیرت انگیز خواهید داشت.

سالت بی ال وی کی انبه BLVK MANGO

تومان ۲۴۵,۰۰۰
سالت نیکوتین انبه ، با طعم دهی فوق العاده دهانتان را سرشار از طعم شیرین و گرم انبه می‌کند. شما می‌توانید این ایجوس سالت نیکوتین را از نمایندگی رسمی BLVK در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید.

سالت بی ال وی کی انگور BLVK GRAPE

تومان ۲۴۵,۰۰۰
سالت نیکوتین انگور ، با طعم دهی فوق العاده دهانتان را سرشار از طعم شیرین و گرم انگور می‌کند. شما می‌توانید این ایجوس نیکوتین بالا را از نمایندگی رسمی BLVK در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید.