نمایش 1–12 از 29 نتیجه

سالت بازوکا تمشک آبی BAZOOKA BLUE RASPBERRY

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین تمشک آبی ، دارای طعمی بسیار مطلوب از تمشک آبی تازه است که برای دوست داران طعم های تکی و به خصوص میوه ای ، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

سالت بازوکا تمشک آبی یخ BAZOOKA BLUE RASPBERRY ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین تمشک آبی یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از تمشک آبی تازه و خنک است که برای طرفداران سالت های خنک و میوه ای بسیار رضایت بخش می باشد.

سالت بازوکا توت فرنگی BAZOOKA STRAWBERRY

تومان ۲۶۰,۰۰۰
در ویپینگ سالت نیکوتین توت فرنگی ، طعم فوق العاده ملایم و میوه ای از توت فرنگی تازه، حس خوبی را برایتان بوجود می آورد.

سالت بازوکا توت فرنگی یخ BAZOOKA STRAWBERRY ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین توت فرنگی یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از توت فرنگی شیرین و تازه به همراه خنکی یخ است. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت بازوکا سیب سبز BAZOOKA GREEN APPLE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین سیب سبز ، دارای طعمی بسیار فوق العاده از سیب سبز ترد و تازه است که برای دوست داران طعم های تکی سالت گزینه بسیار مناسبی می باشد.

سالت بازوکا سیب سبز یخ BAZOOKA GREEN APPLE ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین سیب سبز یخ ، دارای طعمی بسیار مطلوب از سیب سبز و ترش تازه به همراه خنکی یخ می باشد و برای دوست داران طعم های میوه ای و سرد سالت، گزینه بسیار مطلوبی می باشد. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت بازوکا هندوانه یخ BAZOOKA WATERMELON ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
سالت نیکوتین هندوانه یخ ، دارای طعمی بسیار خنک و میوه ای می‌باشد. این سالت نیکوتین را می‌توانید از نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید. 

سالت تنباکو خشک VGOD DRY TOBACCO

تومان ۲۷۰,۰۰۰
سالت نیکوتین تنباکو خالص ، طعم خالص و تلخ تنباکو را همراه با نیکوتین بالا برایتان به ارمغان می‌آورد. می‌توانید این ایجوس نیکوتین بالا را از نمایندگی رسمی VGOD در ایران ، ویپرزدیلی به صورت کاملا اورجینال خریداری کنید.

سالت کلود نوردز توت فرنگی انگور CLOUD NURDZ STRAWBERRY GRAPE

تومان ۲۸۰,۰۰۰
با انتخاب سالت نیکوتین توت فرنگی انگور از برند کلود نوردز ، هنگام ویپینگ طعمی فوق العاده ملایم و میوه ای شما را غرق لذت می‌کند.

سالت کلود نوردز سیب انگور CLOUD NURDZ GRAPE APPLE

تومان ۲۸۰,۰۰۰
با انتخاب سالت نیکوتین سیب انگور از برند کلود نوردز ، هنگام ویپینگ طعمی فوق العاده ملایم و میوه ای شما را غرق لذت می‌کند.

سالت کلود نوردز سیب هندوانه CLOUD NURDZ WATERMELON APPLE

تومان ۲۸۰,۰۰۰
با انتخاب سالت نیکوتین هندوانه سیب از برند کلود نوردز ، هنگام ویپینگ طعمی فوق العاده ملایم و میوه ای شما را غرق لذت می‌کند.