نمایش 1–12 از 88 نتیجه

جویس بازوکا توت فرنگی 100میل BAZOOKA STRAWBERRY

جویس استراوبری با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Bazooka است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس بازوکا توت فرنگی BAZOOKA STRAWBERRY

تومان ۲۶۰,۰۰۰

جویس استراوبری با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Bazooka است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس بازوکا توت فرنگی یخ 100میل BAZOOKA STRAWBERRY ICE

جویس استراوبری آیس یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Bazooka است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس بی ال وی کی آب نبات توت فرنگی BLVK Unichew

تومان ۲۴۵,۰۰۰
طعم شیرین و دل نشین توت فرنگی ترد و تازه را در جویس unichew از برند پرطرفدار BLVK تجربه کنید.

جویس بی ال وی کی توت فرنگی خامه BLVK CRMY STRAWBERRY

طعمی گرم و شیرین از ترکیب خامه و توت فرنگی را می‌توانید در جویس خامه توت فرنگی BLVK تجربه کنید. 

جویس بی ال وی کی توت فرنگی یخ BLVK FRZNBERRY

تومان ۲۴۵,۰۰۰
طعم خنک و بسیار شیرین دل نشین توت فرنگی تازه را در جویس فروزن بری تجربه کنید. برای خرید این ایجوس به صورت اورجینال به نمایندگی رسمی بی ال وی کی BLVK در ایران ، ویپرزدیلی مراجعه نمایید.

جویس بی ال وی کی طالبی توت فرنگی BLVK UNIDEW

تومان ۲۴۵,۰۰۰
طعم شیرین و دل نشین توت فرنگی تازه و طالبی آبدار و شیرین را در جویس یونی دو تجربه کنید. برای خرید این ایجوس به صورت اورجینال به نمایندگی رسمی بی ال وی کی BLVK در ایران ، ویپرزدیلی مراجعه نمایید.

جویس پشمک توت فرنگی لودد LOADED COTTON CANDY

تومان ۳۳۰,۰۰۰

جویس کوتون کندی محصول برند معتبر Loaded دارای طعمی شیرین، نسبتاً خاص و گرم است. در صورت علاقه به جویس های شیرین ، امتحان این ایجوس را از دست ندهید.

جویس پنکیک مارشمالو (60میل) VAPE BREAKFAST DELUXE PANCAKE MAN

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس پنکیک مارشمالو محصول برند آمریکایی ویپ برکفست، دارای طعمی بسیار شیرین و دسری است که کمی با میوه مخلوط شده است. اگر طرفدار طعم های گرم، شیرین و دسری هستید، ویپینگ این ای‌جویس را از دست ندهید.

جویس تنباکو خامه توت فرنگی RIPE VAPES VCT STRAWBERRY

تومان ۳۲۰,۰۰۰

جویس وی سی تی استراوبری، محصول برند معتبر Ripe Vapes و دارای طعمی تنباکویی دسری و شیرین است. بی تردید با امتحان این جویس، ویپینگ لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

جویس توت فرنگی لیموناد LEMON TWIST STRAWBERRY CRUSH LEMONADE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس استرابری کراش لموناد، با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از خوش طعم جویس های برند معتبر TWIST است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.