نمایش 1–12 از 44 نتیجه

جویس آبنبات لیمو و یخ DINNER LADY LEMON SHERBET ICE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس لمون شربت آیس، با طعم میوه ای و خنک خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner Lady است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس بلوبری تمشک DINNER LADY PURPLE RAIN

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس پرپل رین، محصول برند معتبر Dinner Lady و دارای طعمی میوه ای، خاص و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس دینر لیدی آبنبات لیمو DINNER LADY LEMON SHERBET

تومان ۲۵۰,۰۰۰

جویس لمون شربت، با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner lady است. این جویس با کیفیت و خوش طعم، بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس دینرلیدی توت فرنگی لیمو یخ DINNER LADY STRAWBERRY BIKINI ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰

جویس استرابری بیکینی آیس یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Dinner lady است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس دینرلیدی کیک لیمویی (30 میل) DINNER LADY LEMON TART

تومان ۱۶۰,۰۰۰

جویس لمون تارت محصول برند معتبر Dinnerlady دارای طعمی شیرین و نسبتاً خاص است. در صورت علاقه به جویس های شیرین، امتحان این ایجوس را از دست ندهید.

  

جویس دینرلیدی کیک لیمویی DINNER LADY LEMON TART

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس لمون تارت محصول برند Dinne lady با طعمی شیرین و نسبتاً گرم خود به عنوان یکی از محبوب ترین جویس های این کمپانی در سراسر دنیا شناخته شده است و به علاقمندان این گروه از جویس ها به شدت پیشنهاد می‌شود.

جویس دینرلیدی لیچی لیمو یخ DINNER LADY FLIP FLOP LYCHEE ICE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس فلیپ فلاپ لیچی آیس با طعمی خنک و میوه ای، یکی از جذاب ترین جویس های کمپانی Dinner lady است. اگر طرفدار طعم های خنک و میوه ای هستید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس دینرلیدی لیموترش چای سرد DINNER LADY LEMON ICED TEA

تومان ۲۵۰,۰۰۰

جویس لمون آیسد تی یکی از متفاوت ترین جویس های خنک کمپانی Dinnerlady است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ و نعناع، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس دینرلیدی مرکبات و توت‌ها DINNER LADY PINK BERRY

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس پینک بری، محصول برند معتبر Dinner Lady و دارای طعمی میوه ای و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس راتلس آناناس انبه RUTHLESS JUNGLE FEVER

تومان ۲۸۰,۰۰۰

جویس جانگل فیوِر، محصول برند معتبر RUTHLESS و دارای طعمی میوه ای و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

 

جویس رایپ ویپز کوکی لیمویی RIPE VAPES KEY LIME COOKIE

تومان ۳۱۰,۰۰۰
جویس کی لایم کوکی محصول برند Ripe Vapes با طعمی شیرین و نسبتاً گرم خود به عنوان یکی از محبوب ترین جویس های این کمپانی در سراسر دنیا شناخته شده است و به علاقمندان این گروه از جویس ها به شدت پیشنهاد می‌شود.