نمایش 1–12 از 22 نتیجه

جویس آبنبات انگور فرنگی یخ DR.VAPES PINK FROZEN REMIX 120ML

تومان ۴۰۰,۰۰۰

جویس فروزن ریمیکس با طعمی خنک، میوه ای و دسری یکی از متفاوت ترین جویس های کمپانی DR.VAPES است. اگر طرفدار طعم های خنک و میوه ای هستید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس آبنبات لیمو و یخ DINNER LADY LEMON SHERBET ICE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس لمون شربت آیس، با طعم میوه ای و خنک خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner Lady است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس آبنبات هندوانه یخ KILO SOUR WATERMELON ICE

تومان ۳۰۰,۰۰۰
جویس واتر ملون سورز آیس، با طعم میوه ای و ترش خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر KILO است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس آدامس بادکنکی DINNER LADY BUBBLE TROUBLE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس بابل ترابل، با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner Lady است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس آدامس بادکنکی یخ DINNER LADY BUBBLE TROUBLE ICE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس بابل ترابل آیس یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Dinner Lady است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس دکتر ویپز آبنبات ترش انگور فرنگی DR.VAPES PINK SOUR

جویس پینک سوور، محصول برند معتبر DR.VAPES و دارای طعمی میوه ای، دسری و ترش است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس دکتر ویپز آدامس بادکنکی DR.VAPES BUBBLEGUM KINGS ORIGINAL

جویس بابلگام کینگ اوریجینال، محصول برند معتبر DR.VAPES و دارای طعمی میوه ای، دسری و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس کلود نوردز توت فرنگی لیمو یخ CLOUD NURDZ STRAWBERRY LEMON ICED

تومان ۳۷۰,۰۰۰

جویس استراوبری لمون آیسد با طعمی خنک و میوه ای یکی از دلپذیر ترین جویس های کمپانی Cloud Nurdz است. اگر طرفدار طعم های خنک و میوه ای هستید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس کیلو آبنبات سیب سبز KILO GREEN APPLE O’S

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس گرین اپل او اس، با طعم میوه ای و ترش خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر KILO است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس کیلو سیب توت فرنگی KILO RAINBOW SOURS

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس رینبو سورز، با طعم میوه ای و ترش خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر KILO است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس گلس تنباکو کارامل GLAS BASIX BUTTERSCOTCH

تومان ۳۰۰,۰۰۰

جویس باتر اسکاچ محصول معتبر GLAS با طعمی تنباکویی دسری یکی از دلپذیرترین ایجوس های این کمپانی است. در صورتی که به طعم های تنباکویی و تلخ همراه با کمی شیرینی علاقمندید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.