نمایش 1–12 از 33 نتیجه

جویس بازوکا تمشک آبی یخ 100میل BAZOOKA BLUE RASPBERRY ICE

جویس تمشک آبی یخ ، از محبوب ترین طعم های جویس میوه ای و پاستیلی است و به دوست داران این دست جویس ها بسیار پیشنهاد میشود. برای خرید این ایجوس به نمایندگی رسمی بازوکا BAZOOKA در ایران، ویپرزدیلی مراجعه کنید.

جویس بلوبری تمشک DINNER LADY PURPLE RAIN

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس پرپل رین، محصول برند معتبر Dinner Lady و دارای طعمی میوه ای، خاص و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس تمشک گیلاس DINNER LADY BERRY BLAST

تومان ۲۵۰,۰۰۰
با انتخاب جویس بری بلست تولید شده توسط شرکت دینر لیدی  ، از طعم توت فرنگی و تمشک قرمز تازه ، لذت خواهید برد.جویس بری بلست، با طعم میوه ای و نسبتاً شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner Lady است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس دینر لیدی تارت تمشک بلوبری DINNER LADY BERRY TART

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس بری تارت محصول برند معتبر Dinner Lady دارای طعمی شیرین و نسبتاً خاص و میوه ای است. در صورت علاقه به جویس های شیرین، امتحان این ایجوس را از دست ندهید. 

جویس دینرلیدی کیک تمشک سیاه DINNER LADY BLACKBERRY CRUMBLE

تومان ۲۵۰,۰۰۰

جویس بلک بری کرامبل محصول برند معتبر Dinnerlady دارای طعمی شیرین و نسبتاً خاص است. در صورت علاقه به جویس های شیرین، امتحان این ایجوس را از دست ندهید.

جویس دینرلیدی مرکبات و توت‌ها DINNER LADY PINK BERRY

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس پینک بری، محصول برند معتبر Dinner Lady و دارای طعمی میوه ای و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس راتلس تمشک توت فرنگی کیوی RUTHLESS STRIZZY

تومان ۲۸۰,۰۰۰
جویس استریزی، محصول برند معتبر RUTHLESS و دارای طعمی میوه ای و شیرین است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس راتلس توت فرنگی کیوی تمشک RUTHLESS STRIZZY 120ML

تومان ۴۰۰,۰۰۰

جویس استریزی، محصول برند معتبر RUTHLESS و دارای طعمی میوه ای و ترش است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس راتلس میوه های گرمسیری RUTHLESS TROPIC THUNDA

تومان ۲۶۰,۰۰۰

جویس تراپیک تاندا، با طعم میوه ای و گرم خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر RUTHLESS است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس شیرینی اکلر تمشک لودد LOADED RASPBERRY ECLAIR

تومان ۳۳۰,۰۰۰

جویس رزبری ایکلر محصول برند Loaded با طعمی شیرین و نسبتاً گرم خود به عنوان یکی از محبوب ترین جویس های این کمپانی در سراسر دنیا شناخته شده است و به علاقمندان این گروه از جویس ها به شدت پیشنهاد می‌شود.