نمایش 1–12 از 63 نتیجه

جویس آدامس بادکنکی DINNER LADY BUBBLE TROUBLE

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس بابل ترابل، با طعم میوه ای و شیرین خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Dinner Lady است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس بازوکا سیب سبز BAZOOKA GREEN APPLE

تومان ۲۶۰,۰۰۰

جویس گرین اپل با طعم میوه ای و دلپذیر خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Bazooka است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس بازوکا سیب سبز یخ BAZOOKA GREEN APPLE ICE

تومان ۲۶۰,۰۰۰
جویس گرین اپل آیس محصولی خنک و میوه ای از برند Bazooka دارای طعمی ترش و جذاب است و مناسب ویپر های علاقمند به طعم های میوه ای و پاستیلی می باشد.

جویس بی ال وی کی دوسیب BLVK UNIAPPLE

تومان ۲۴۵,۰۰۰
طعم خالص و جذاب سیب را در جویس دوسیب بی ال وی کی BLVK تجربه کنید.

جویس دینرلیدی سیب ترش DINNER LADY APPLE SOURS

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس اپل سوورز، محصول برند معتبر Dinnerlady و دارای طعمی میوه ای و ترش است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس کلود نوردز سیب انگور CLOUD NURDZ GRAPE APPLE

تومان ۳۷۰,۰۰۰
جویس گریپ اپل با طعم میوه ای و ملس خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Cloud Nurdz است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس کلود نوردز سیب انگور یخ CLOUD NURDZ GRAPE APPLE ICED

تومان ۳۷۰,۰۰۰
جویس گریپ اپل آیسد با طعم میوه ای و خنک خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Cloud Nurdz است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس کلود نوردز سیب هندوانه یخ CLOUD NURDZ WATERMELON APPLE ICED

تومان ۳۷۰,۰۰۰
جویس واترملون اپل آیسد یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Cloud Nurdz است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس لودد سیب دارچین LOADED APPLE FRITTER

تومان ۳۶۰,۰۰۰

جویس اپل فریتر محصول برند Loaded با طعمی شیرین و نسبتاً گرم خود به عنوان یکی از محبوب ترین جویس های این کمپانی در سراسر دنیا شناخته شده است و به علاقمندان این گروه از جویس ها به شدت پیشنهاد می‌شود.

جویس لودد سیب زغال اخته LOADED CRAN APPLE

تومان ۳۶۰,۰۰۰

جویس کرن اپل، محصول برند معتبر Loaded بوده که با طعم خاص و استثنایی خود توانسته در مدت کوتاهی طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کند. اگر از ویپینگ با جویس ها تکراری خسته شده اید، وقت آن رسیده که با این جویس خاص، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس لودد سیب زغال اخته یخ LOADED CRAN APPLE ICED

تومان ۳۳۰,۰۰۰

جویس کرن اپل آیسد یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Loaded است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس ماماسان دو سیب MAMASAN DOUBLE APPLE

تومان ۴۰۰,۰۰۰

جویس دابل سیب تولید برندMamasan، دارای طعمی میوه ای، شیرین و بسیار دل‌ انگیز است که ویپینگ آن برای طرفداران این طعم ها تجربه ای عالی خواهد بود.