مشاهده همه 11 نتیجه

جویس دینرلیدی تنباکو نعناع DINNER LADY COOL TOBACCO

تومان ۲۵۰,۰۰۰

جویس کول توباکو محصول معتبر Dinner lady با طعمی تنباکویی خنک یکی از متفاوت ترین ایجوس های این کمپانی است. در صورتی که به طعم های تنباکویی و تلخ همراه با کمی خنکی نعنایی علاقمندید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس قلیانی نستی لیمو نعناع NASTY SHISHA LEMON MINT

تومان ۲۴۰,۰۰۰

جویس لِمون مینت یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی Nasty است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس کازمیک فاگ تنباکو نعناع COSMIC FOG CHILLD TOBACCO

تومان ۲۴۰,۰۰۰

جویس چیلد توباکو محصول معتبر Cosmic Fog با طعمی تنباکویی خنک یکی از متفاوت ترین ایجوس های این کمپانی است. در صورتی که به طعم های تنباکویی و تلخ علاقمندید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس ملون تویست هندوانه یخ MELON TWIST CHILLED MELON REMIX

تومان ۲۰۰,۰۰۰
جویس چیلد ملون ریمیکس یکی از خوش طعم ترین جویس های خنک کمپانی TWIST است. با استفاده از این طعم میوه ای و دلپذیر همراه با خنکی یخ، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس موهیتو DINNER LADY SUNSET MOJITO

تومان ۲۵۰,۰۰۰
جویس سان ست موهیتو، محصول برند معتبر Dinner Lady بوده که با طعم خاص، خنک و استثنایی خود توانسته در مدت کوتاهی طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کند. اگر از ویپینگ با جویس ها تکراری خسته شده اید، وقت آن رسیده که با این جویس خاص، ویپینگ متفاوتی را تجربه کنید.

جویس نستی انبه نعناع NASTY FAT BOY

تومان ۲۴۰,۰۰۰

جویس فَت بوی با طعم خنک و میوه ای یکی از دلنشین ترین جویس های کمپانی شناخته شده Nasty است. اگر طرفدار طعم های خنک و میوه ای هستید، ویپینگ این جویس را از دست ندهید.

جویس نستی انگور فرنگی NASTY BAD BLOOD

تومان ۲۴۰,۰۰۰

جویس بد بِلاد با طعم میوه ای و خنک خود یکی از پرفروش ترین جویس های برند معتبر Nasty است. این جویس با کیفیت خوش طعم بی شک می‌تواند رضایت شما را جلب کرده و در لیست محبوب ترین هایتان قرار گیرد.

جویس نستی سیب سبز NASTY GREEN APE

تومان ۲۴۰,۰۰۰

جویس گریت اپ محصول برند معتبر Nasty و دارای طعمی میوه ای و خنک است. شما می‌توانید با امتحان این جویس ویپینگ لذت بخشی را تجربه کنید.

جویس هرکولس پرتقال نعناع HERCULES MINTOR

تومان ۲۴۰,۰۰۰

با انتخاب جویس مینتور تولید شده توسط برند HERCULES (که زیرمجموعه برند معتبر و مالزیایی نستی Nasty می‌باشد) طعمی میوه ای، خنک و دلپذیر را تجربه خواهید کرد.

  

سالت آی لاو سالت آدامس نعنایی I LOVE SALT SPEARMINT GUM

تومان ۲۶۰,۰۰۰
این محصول به تازگی در سایت ویپرزدیلی موجود شده است و اطلاعات آن به زودی بر روی سایت قرار می‌گیرد